Haber

Büyükşehir Polisi ile güvenli pazar alışverişi

Büyükşehir Zabıta ekipleri, İzmit Doğu Kışla Kapalı Pazar alanında trafik ve park alanında sıkışıklığın yaşanmaması için çalışma yapıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, vatandaşların huzuru ve güvenliği için şehrin birçok noktasında 7 gün 24 saat görev yapıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Zabıtası, İzmit Doğu Kışlası Kapalı Pazar alanında kurulan Perşembe ve Cumartesi Pazarı’nda otopark ve trafik düzenlemesi sağlayarak vatandaşların giriş çıkışlarını kolaylaştırıyor.

PERŞEMBE VE CUMARTESİ PAZARLARI

Özellikle Perşembe ve Cumartesi günleri pazarın kurulduğu İzmit Doğu Kışlası Kapalı Pazar alanında faaliyetlerini sürdüren Büyükşehir Zabıta ekipleri, pazara gelen araçların giriş çıkışlarına yardımcı oluyor, hatalı veya hatalı park edilen araçlara işlem uyguluyor. engelli araçların yerine park etti. Bu araçlar çekici vasıtasıyla kaldırılmaktadır. Ayrıca ekipler, pazarın yanındaki kavşakta trafiğin sıkışık olmaması için araçlara rehberlik edecek çalışmalar yürütüyor. Büyükşehir Zabıtası, İzmit Doğu Kışlası Kapalı Pazar alanına kurduğu güvenlik kulübesi ile bölgede 7/24 görev yapıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu