Haber

Ekrem İmamoğlu oyunu İstanbul’da kullandı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Yardımcısı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü’nde Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci çeşidi için oy kullandı. İmamoğlu, ‘Çok kötü iftiralarla ve maalesef böbürlenmelerle dolu birçok konu ile karşı karşıyayız’ dedi.

Eşi Dilek İmamoğlu ve Selim İmamoğlu ile birlikte saat 11.00 sıralarında Beylikdüzü’ndeki Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmamhatip Lisesi’ne gelen Ekrem İmamoğlu, 2224 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oyunu eşi ve oğluyla birlikte kullanan İmamoğlu, ardından okul bahçesinde açıklamalarda bulundu.

“Lütfen duyarlı olun”

Ön eleme türlerinin diledikleri dilde geçmediğini kaydeden İmamoğlu, “Bu dilin karşılığında gerçekten umarız insanlar bu süreçte vedalaşabilir. Umuyoruz ki bu dil karşılığında insanlar diyebilir. Bu süreçte elveda.Çünkü çok kötü iftiralarla ve ne yazık ki yalanlarla dolu birçok konu ile karşı karşıya kaldık.” konuştu. Helal olacak çok şey olduğunu dile getiren Ekrem İmamoğlu, “Yarından itibaren bunlar konuşulacak. çıkış yapmak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu