Haber

İSTANBUL-SULTANGAZİ DEPREM MAĞDURLARINA YARDIM İÇİN ARABASINI SATIŞ

63 yaşındaki Zeki Şahbaz, SULTANGAZİ’de depremzedelere yardım için 1975 model arabasını sattı. Şahbaz satıştan elde edilen 45 bin lirayı AFAD’a bağışladı.

Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen depremin ardından ülke genelinde yaraları sarmak için yardım seferberliği başlatıldı. Sultangazi Gazi Mahallesi’nde depremzedelere yardım etmek isteyen tesisatçı Zeki Şahbaz (63), yaklaşık 2 yıldır kullandığı 1975 model otomobilini depremzedelere yardım amacıyla sattı. Şahbaz, 45 bin liralık satış bedelini AFAD’a bağışladı.

“BAŞKA ARACIM VAR, İHTİYAÇ OLURSA SATIYORUM GELİRİNİ BAĞIŞLAYACAĞIM”

Zeki Şahbaz, “Pazartesi günü uyandığımda eşime yaklaşık 2 yıldır kullandığım 1975 model aracımı satıp gelirini depremzedelere bağışlayacağımı söyledim. teklifim üzerine bir arkadaşa durumu anlattım o da bir bayi arkadaşımla görüştük aracı sattık Kütahyalı bir kişi almış depremzedelerin gelirlerinin 100 TL olacağını öğrenince katkıda bulunmak için almış. bağışladık. Satıştan elde edilecek geliri de AFAD’a bağışlayacağız. 92 model bir aracım daha var. Gerekirse onu da satıp gelirini bağışlayacağım” dedi.

senpazarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu