Haber

Yılmaz: “Mahalle ziyaretlerimizde yeni projeler planlıyor ve hedefliyoruz”

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, ilçenin tüm mahallelerine yaptığı farklı hizmetlerle mahalle sakinlerinin ve muhtarların beğenisini kazanıyor.

Başkan Yılmaz, teknik ekibiyle birlikte Aladağ Mahallesi’ne konuk oldu. Mahalle Muhtarı Ahmet Ertunç, Lider Yılmaz ve grubunu ağırlayarak mahallesine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

“Cumhurbaşkanımız ayrım yapmadan hizmet ediyor”

Mahalle Muhtarı Ahmet Ertunç, Lider Yılmaz ve ekibiyle her zaman iletişim kurabileceğini ve mahallelerinin sorunlarının en kısa sürede çözüldüğünü belirterek, “Çok Amaçlı Kültür Sanat Vakfı’nın yapımında belediyemiz büyük destek verdi. ve mahallemize cemaat tarafından kazandırılan Taziye Evi Aladağ Camimizin ve çevresinin bakım ve onarımı yapılana kadar.Birçok çalışma yapıldı.Mahalle sakinlerim adına Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a teşekkür ediyorum. bize her zaman kapısını ve kalbini açan kişidir.”

“Mahalle ziyaretlerimizde yeni projeler planlıyor ve hedefliyoruz”

Mahallede devam eden çalışmaları denetleyen Lider Yılmaz, “Mersin’in en geniş hizmet alanına sahip ilçelerinden biriyiz. Toros Dağlarımızda 67 mahallemiz var. Bu kapsamda muhtarımız ve hemşerilerimiz öğle yemeğine ev sahipliği yaptı. Aladağ Mahallemizde verdiğimiz hizmetlere teşekkür ediyorum. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi. – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu