Haber

Zuhal Topal depremde yakınlarını kaybetti

Türkiye, Kahramanmaraş’ta iki büyük depremle sarsıldı. 7.7 büyüklüğündeki ilk deprem ve 7.6 büyüklüğündeki ikincisi; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da büyük tahribata neden oldu. Arama kurtarma çalışmalarının 5. gününde 10 ilde toplam can kaybı 17 bin 674’e yükseldi. Yaralı sayısı 72 bin 879, yıkılan bina sayısı 6 bin 444 olarak açıklandı. Açıklama yapılmadı enkaz altında kalanların sayısı için.

Zuhal Topal acı haberi sosyal medya hesabından verdi. Ünlü sunucu, amcası, kuzeni ve arkadaşının hayatını kaybettiğini duyurdu.

Zuhal Topal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

“Dualarım ülkem için”

“Ancak bugün gelen kurtarma grubu amcamın ve kuzenimin cansız bedenlerini buldu. Acımama öfkem ve geride kalanlara olan umudum birbirine karışmıştı. Allah yaşam mücadelesi veren tüm vatandaşlarımızın, canla başla çalışan tüm kesimlerin yardımcısı olsun. Soran herkese teşekkür ederim. Dualarım ülkem için. Hepimize iyi şanslar.

“Allah ailesine sabır versin”

Bu acının tarifi yok! Giden her can bizim ama 2 ay önce aramızdan ayrılan ve tüm hafta sohbet ettiğimiz dünyanın genç güzeli Levent’in kaybı kalbimi kırdı. Allah ailesine sabır versin. Rabbim sevdiklerini kaybeden herkese dayanma gücü, şifa ve sabırlar versin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu